Siyasət06.02.2026 - 14:135526Uzunmüddətli münaqişəyə, əzablara və qarşılıqlı etimadsızlığa baxmayaraq, sülh mümkündür
Siyasət06.02.2026 - 14:064424Bu sülh təkcə iki ölkə üçün deyil, daha geniş region üçün də böyük əhəmiyyət kəsb edir
Manşet06.02.2026 - 13:517037Uzunmüddətli münaqişəyə, əzablara və qarşılıqlı etimadsızlığa baxmayaraq, sülh mümkündür
Siyasət06.02.2026 - 13:483923Azərbaycan və Ermənistan arasında sülhün bərqərar olunmasına verdiyi töhfəyə görə Amerika Birləşmiş Ştatlarının Prezidenti Donald Trampa da minnətdarlığımı bildirmək istəyirəm
Siyasət06.02.2026 - 13:444915Bu sülh təkcə iki ölkə üçün deyil, daha geniş region üçün də böyük əhəmiyyət kəsb edir
Siyasət06.02.2026 - 12:404920Prezident İlham Əliyevin beynəlxalq humanitar missiyası və sülhə çağırışının qlobal əhəmiyyəti
Siyasət06.02.2026 - 12:365506“Zayed İnsan Qardaşlığı Mükafatı” və Azərbaycanın humanitar-sülhpərvər siyasətinin beynəlxalq təntənəsi
Siyasət06.02.2026 - 12:345503Azərbaycanın tolerantlıq və sülh modeli beynəlxalq miqyasda yüksək qiymətləndirildi
Manşet06.02.2026 - 12:305506Prezident İlham Əliyevin “Zayed İnsan Qardaşlığı Mükafatı”na layiq görülməsi: Azərbaycanın qlobal humanizm siyasətinin təntənəsi
Siyasət06.02.2026 - 12:274918Prezident İlham Əliyevə Əbu-Dabidə “Zayed İnsan Qardaşlığı Mükafatı”nın təqdim olunması tarixi hadisə idi
Siyasət06.02.2026 - 12:212401Azərbaycan-BƏƏ əlaqələrinin inkişafında enerji sektorunun xüsusi payının olması şübhəsizdir
Siyasət06.02.2026 - 12:135919Azərbaycan ilə BƏƏ arasında diplomatik münasibətlər 1992-ci ildə qurulub
Manşet06.02.2026 - 12:107018Prezident İlham Əliyevin “Zayed İnsan Qardaşlığı Mükafatı”na layiq görülməsi Azərbaycanın ədalətə və beynəlxalq hüquqa söykənən siyasətinin nəticəsidir
Manşet06.02.2026 - 12:054913Xüsusilə qeyd olunmalıdır ki, müstəqillik əldə edildiyi dövrdən bu günə qədər ölkə faktiki olaraq davamlı sülh şəraitində yaşamamışdır
Manşet06.02.2026 - 09:544920Dövlət başçısı bu mükafata Azərbaycan və Ermənistan arasında sülhün əldə edilməsi ilə bağlı göstərdiyi səylərə görə layiq görülüb
Siyasət06.02.2026 - 09:396018Bu sülh təkcə iki ölkə üçün deyil, daha geniş region üçün də böyük əhəmiyyət kəsb edir
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:582805Bu gün Azərbaycanın qazandığı uğurların əsasında məhz həmin dövrdə dövlətin gənclərə verdiyi dəyərin mühüm payı vardır
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:562810“Qızıl kitab” Azərbaycan dövlətinin istedadlı gənclərə göstərdiyi yüksək diqqət və qayğının parlaq təzahürüdür
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:533917Azərbaycanın gənclər siyasətinin əsası ümummilli lider Heydər Əliyev tərəfindən qoyulub
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:472810Gənclərin yalnız bilikli deyil, eyni zamanda vətənpərvər ruhda yetişdirilməsi dövlət siyasətinin əsas istiqamətlərindəndir
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:404397Texnologiyanın sürətli inkişafı, sosial şəbəkələrin geniş yayılması informasiya müharibəsində gənclərin rolunu daha da artırıbdır
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:373297“Yüksəliş” müsabiqəsi bir neçə mərhələdən ibarət olmaqla, obyektivlik və şəffaflıq prinsipləri əsasında keçirilir
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:303803Vətən müharibəsində iştirak etmiş igid gənclər təkcə döyüş meydanında deyil, həm də milli həmrəyliyin möhkəmlənməsində mühüm rol oynadılar
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:282699Paytaxt Bakı ilə yanaşı, regionlarda fəaliyyət göstərən “Gənclər evi” mərkəzləri də yerli gənclərin sosial həyatında mühüm yer tutur
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:262694Azərbaycan gəncliyi bu gün ölkənin ictimai-siyasi həyatında fəal iştirak edir
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:152688Gənclərin İnkişaf və Karyera Mərkəzi (GİKM) 2018-ci ilin noyabr ayında Azərbaycan Respublikası Gənclər Fondunun nəzdində fəaliyyətə başlayıb
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:133522Azərbaycan gənclərə yönəlik siyasətində bir çox ölkələri, o cümlədən beynəlxalq ictimaiyyəti qabaqlayıb
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:102805Vətən müharibəsində iştirak etmiş hər bir igid gəncinə Azərbaycan xalqı minnətdardır
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:003294Məhz dövlətin gənclərə dəstək və diqqət göstərməsinin nəticəsində Azərbaycan gəncliyində özünə, öz gücünə, istedadına inam hissi artıb
Cəmiyyət02.02.2026 - 00:462692Gənc kadrların irəli çəkilməsi siyasətinin təcəssümü “Yüksəliş” müsabiqəsi
Cəmiyyət02.02.2026 - 00:344390Dövlətin gənclər siyasəti hər zaman prioritet məsələ kimi Ulu Öndər Heydər Əliyevin xüsusi diqqət və nəzarətində olmuşdur
Cəmiyyət01.02.2026 - 13:452273“Yaradıcı Gənclərə Dəstək” İctimai Birliyi “Qəhrəmanlıq salnaməsi-Tarix yazılan 44 gün” layihəsinin icrasına başlamışdır – FOTOLAR